Suzanne van Gaal

Als art director en designer kijkt Suzanne met een nieuwsgierige blik naar de wereld. Haar kracht ligt in het ontwikkelen van creatieve concepten en campagnes die niet alleen visueel sterk zijn, maar ook perfect aansluiten op de wens van de opdrachtgever. Ze begint haar creatieve proces breed, door verschillende invalshoeken te verkennen en te brainstormen over vernieuwende ideeën en oplossingen. Zo weet Suzanne de identiteit en gekozen strategie samen te brengen met een doordachte visuele uitwerking die richting geeft aan merk en communicatie.
Bij BOOM werkt Suzanne aan uiteenlopende projecten in verschillende markten. Ze is allround, maakt zich een opdracht snel eigen en voelt precies aan wat nodig is. Met haar gestructureerde aanpak en organisatorisch vermogen brengt ze creatieve processen efficiënt tot een goed eindresultaat. Haar interesse in gedragsverandering en een leergierige instelling helpen haar om strategischer te denken en processen beter te begrijpen. Zo kan ze haar creativiteit gericht inzetten en impact maken.
Ik haal voldoening uit het moment waarop alles samenkomt; wanneer strategie, concept en ontwerp naadloos in elkaar schuiven.
Niet stilzitten
Naast haar werk staat Suzanne positief en energiek in het leven. Sport speelt daarin een grote rol. In haar vrije tijd is ze vaak hardlopend, fietsend of hikend in de natuur te vinden. Niet gek dus dat ze voor BOOM de aanjager is voor verschillende sportieve activiteiten zoals een padeltoernooi of een triathlon.


